Najważniejszy w każdym działaniu jest początek

Co by nie było przed nami bądź za nami to wszystko.. musiało się zacząć!
Stąd i pierwszy post!

Skąd pomysł na stronę? Dlatego taka nazwa? Co będzie można znaleźć? 

Autoretrospekcja

Nie należę do osób, które na wspomnienie każdej metody z klasyfikacji „narzędzie LEAN” mdleją z radości. To uczucie mi obce. Także nie można mnie wrzucić do worka z osobami, które tych narzędzi się wystrzegają – to też nie ma przełożenia na rzeczywistość.
Ja widzę w nich potencjał!

Z zagadnieniam „lean” spotkałam się pierwszy raz w pracy. Mój dział był dedykowany do ulepszania świata różnymi narzedziami rodem ze świata Toyoty. I tak czynił! Przez ten czas dostrzegłam w nich wielkie możliwości! Warto tu wspomnieć, że ich zastosowanie ma miejsce nie tylko podczas pracy zawodowej w dedykowanym do tego team’ie – życie codzienne też jest bogate w ich wykorzystywanie.

paulean.pl

Nazwa strony łączy moją osobę oraz filozofię lean.  Planuję przybliżyć w tym miejscu mechanizm działania niektórych narzędzi lean (choć osobiście uważam, że „życie lean” to bardziej stan umysłu niż korzystanie z narzędzi wypracowanych przez Toyotę) przesianych przez moje dotychczasowe doświadczenia z wdrażaniem ich życiu zawodowym.

Nie samym LEAN’em człowiek żyje!

Skoro w nazwie strony pojawia się część mojego imienia to będą także występować posty dotyczącego tego czego w ostatnim czasie doświadczyłam, co interesującego przeczytałam, czego intrygującego się dowiedziałam!

Let’s do it!